مشاهده همه 15 نتیجه

شربت آیزن سافت آپوویتال / Apovital Eisensaft Syrup

۴۹,۰۰۰ تومان
برای خونسازی و پیشگیری از فقر آهن کودکان و بزرگسالان و افزایش انرژی، مکمل های زیادی قابل استفاده میباشند، که شربت آیزن سافت آپوویتال جز این نوع مکمل ها میباشد.

قرص آهن آیزن آپوویتال / Apovital Eisen Tablet

۷۰,۰۰۰ تومان
قرص آهن آیزن آپوویتال، با مواد موثره منحصر به فرد سبب تامین آهن مورد نیاز بدن شده و از خستگی، ضعف و کمخونی ناشی از آهن جلوگیری میکند.

قرص استئوفیت آپوویتال / Apovital Osteo Fit Tablet

۱۵۷,۰۰۰ تومان
قرص استئوفیت آپوویتال، با ترکیبات فوق العاده ضمن پیشگیری از پوکی استخوان و ابتلا به بیماری آرتروز، سبب کاهش درد استخوان و مفاصل و حفظ تراکم استخوان میشود.

قرص جوشان ویتامین سی ۱۰۰۰ میلی گرم آپوویتال / Apovital Vitamin C 1000 mg Effervescent Tablet

۵۰,۱۰۰ تومان
قرص جوشان ویتامین C آپوویتال، حاوی ۱۰۰۰ میلیگرم ویتامین C باطعم مطلوب پرتقال است که موجب تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت عمومی بدن میگردد.

قرص مولتی ویت A_Z آپوویتال / Apovital Multivit A-Z Tablet

۹۸,۱۰۰ تومان
قرص مولتی ویت A-Z آپوویتال، با ترکیبات منحصر به فرد ضمن تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن سبب تقویت سیستم ایمنی نیز میشود.

قطره مولتی ویتامین برای کودکان آپوویتال / Apovital Multivitamin For Kids Drop

۲۲,۹۰۰ تومان
قطره مولتی ویتامین آپوویتال، حاوی 13 نوع ویتامین مورد نیاز بدن نوزادان و کودکان میباشد و به تکامل و رشد آنها کمک بسزایی مینماید.

کپسول ب-کمپلکس آپوویتال / Apovital B-Komplex Capsule

۸۷,۲۰۰ تومان
قرص مولتی ویت A-Z آپوویتال، با ترکیبات منحصر به فرد ضمن تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن سبب تقویت سیستم ایمنی نیز میشود.

کپسول کیوتن پلاس ۱۰۰ میلیگرم آپوویتال / Apovital Q10 Plus 100mg Capsule

۳۹۴,۲۰۰ تومان
کپسول کیوتن 100 آپوویتال، دارای خواص منحصر به فردی از جمله کاهش تعداد و شدت حملات میگرن، تقویت قدرت باروری در زنان و مردان و حفظ سلامت پوست و جوانی میگردد.

قرص فلکساویت آپوویتال / Apovital Flexavit Tablet

۱۶۳,۵۰۰ تومان

قرص فلکساویت آپوویتال، حاوی گلوکوزامین و کلازن بوده که سبب حفظ سلامت غضروف و مفاصل، بهبود کیفیت زندگی در افراد مبتلا به آرتروز میگردد.

 

قرص ویتامین ب۱۲ آپوویتال / Apovital Vitamin B12 Tablet

۵۲,۳۲۰ تومان
قرص ویتامین B12 آپوویتال، با ترکیبات منحصر به فرد ضمن کمک به متابولیسم طبیعی بدن از کم خونی پیشگیری کرده و باعث بهبود حافظه میشود.

کپسول امگا ۳ آپوویتال / Apovital Omega-3 Capsule

۱۴۴,۰۰۰ تومان
کپسول امگا 3 آپوویتال حاوی 1180 میلی گرم روغن ماهی می باشد که روزانه 50 میلی گرم اسید های چرب امگا 3 را تامین می نماید. روغن ماهی حاوی اسید های چرب DHA,EPA می باشد که به بهبود عملکرد مغز و بینایی کمک می کند.

کپسول زینک پلاس آپوویتال / Apovital Zink Plus Capsule

۱۰۴,۶۰۰ تومان
کپسول زینک پلاس آپوویتال با خواص منحصر به فرد ضمن تامین مواد مورد نیاز بدن، به جلوگیری از بی اشتهایی، بهبود زشد جشمی و ذهنی و سلامت پوست، مو و ناخن کمک میکند.

کپسول ویتامین سی پلاس ۱۰ میلیگرم زینک آپوویتال / Apovital Zink C Plus 10mg Capsule

۱۰۴,۶۰۰ تومان
کپسول ویتامین سی پلاس زینک آپوویتال، با خواص منحصر به فرد ضمن تامین ویتامین C مورد نیاز بدن، سبب تقویت سیستم ایمنی و حفظ شادابی میشود.

کپسول سلن پلاس آپوویتال / Apovital Selen Plus Capsule

۱۷۴,۴۰۰ تومان
کپسول سلن پلاس آپوویتال، به کند کردن روند پیری سلول های پوست، سفید شدن موی سر و عملکرد صحیح غده تیروئید کمک میکند.

کپسول هیالورون پلاس آپوویتال / Apovital Hyaluron Plus Capsule

۲۲۸,۹۰۰ تومان
کپسول هیالورون پلاس آپوویتال، کلاژن ساز، جوان کننده و به سلامت پوست، مو و ناخن کمک میکند و همچنین در کاهش چین و چروک و ترمیم زخم تاثیر بسزایی دارد.